Hlavné menu

Staň sa našim žiakom!

Vianočná Besiedka v MŠ 2017

knižnica

otvaracie hodiny

ŠŠ TV - jún 2016

Klub Meteor

 

Dotazník pre rodičov

Dotazník pre rodičov
 

dotazník pre žiakov

Dotazník pre žiakov
 

partneri

SmartBooks škola na nete

Erasmus+Erasmus+ PDF Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 
Napísal Mgr. Katarína Jurášová   
Pondelok, 25 Marec 2019 08:46

Naša škola sa zapojila do projektov Erasmus+ v rámci výmenných partnerstiev medzi školami z iných krajín. Momentálne sú podané tri projekty, na ktorých schválenie teraz čakáme. Do projektov budú zapojení žiaci 2. stupňa a gymnázia. Naším cieľom je nadobudnúť nové priateľstvá, spoznávať iné kultúry a zlepšiť si naše komunikačné zručnosti v cudzom jazyku. Prvý projekt sa volá Real Time Show, kde žiaci budú prezentovať svoje fyzické schopnosti a talenty. Druhý projekt Wedding Traditions, Cultural Awereness bude zameraný na svadobné zvyky a tradície našich a iných kultúr. Posledný projekt s názvom 21st Century Skills je projekt zameraný na využívanie digitálnych technoloógii vo vyučovaní, kde budú mať žiaci možnosť riešiť rôzne úlohy pomocou moderných technológii. V rámci výmenných pobytov v zahraničí budeme mať možnosť vidieť a zažiť tradičné zvyky a jedlá iných kultúr, mať možnosť vidieť veľa historických pamiatok.  Okrem Slovenska budú do projektu zapojené Taliansko, Litva, Grécko,Turecko, Španielsko, Rumunsko. Veľmi sa na tieto projekty tešíme a veľmi dúfame, že nám ich schvália, preto aj vás prosíme, aby ste nám držali palce a podporili nás v modlitbe.

 
Pondelok, 18. November 2019

Dnes má meniny
Eugen
Zajtra má meniny
Alžbeta

ISIC


***
Ak potrebujete pomoc alebo radu,
k ISIC alebo ITIC
kontaktujte Mgr. Adriánu Laštíkovú
***
Pre objednanie duplikátu v prípade
straty, alebo poškodenia karty kliknite
>TU<

školská kaplnka

Využívam školskú kaplnku?
 

Erasmus 2014-2017

„Rekonštrukcia CSŠ Dolný Kubín spojená so zlepšením energetickej
hospodárnosti budovy a vybavením interiéru“
vlajka EÚ
ROP

vlajka SR

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 80,75 %
z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 14,25 %
zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky
výška poskytnutého príspevku: 954 313,94 EUR
Európsky fond regionálneho rozvoja
„Investícia do vašej budúcnosti“
Začiatok realizácie projektu: 06/2011
Skončenie realizácie projektu: 03/2012
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program
www.ropka.sk

Internetové odkazy

Stránky Spišskej diecézy
Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Spišské Podhradie, zriaďovateľ našej školy
Dolný Kubín
Stránky mesta Dolný Kubín
Rímskokatolícky farský úrad sv. Kataríny Alexandrijskej
Kohútov sad 1753/2 026 01 Dolný Kubín
Diecézny školský úrad Spišská Kapitula
Školský úrad - Biskupstvo Spišské Podhradie. Školský úrad plní úlohy nášho zriaďovateľa

Projekt akad. partnerstva