Domov Aktuality 2009-2010 Základná škola Pátrači z 2.A poslušne hlásia ukončenie svojej misie

Hlavné menu

Staň sa našim žiakom!

Vianočná Besiedka v MŠ 2017

knižnica

otvaracie hodiny

ŠŠ TV - jún 2016

Klub Meteor

 

Dotazník pre rodičov

Dotazník pre rodičov
 

dotazník pre žiakov

Dotazník pre žiakov
 

partneri

SmartBooks škola na nete

Erasmus+Pátrači z 2.A poslušne hlásia ukončenie svojej misie PDF Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 
Nedeľa, 13 Jún 2010 11:48

Aj rekordne upršaný máj neodradil malých pátračov v zrealizovaní projektu „Pátrači krížom krážom na potulkách Oravou.“ A aj rekordne tri slnečné dni boli rezervované malým pátračom. Ďakujeme kompetentným...Tento projekt sa uskutočnil vďaka programu Školy pre budúcnosť Nadácie Orange. Škola získala 1300€ na nákup fotoaparátu, prehrávačov, fláut zvonkohier, ľahko ovládateľných nástrojov, gitary, kostýmov. Ostatné prostriedky použili druháci na realizáciu ciest po rodnej Orave. Deti obdivovali prekrásny Oravský hrad zvnútra,

no očarené boli prekrásnymi scenériami priamo z plte, plavili sa na lodi po Oravskej priehrade, prezreli si Slanický ostrov umenia, zažili prekrásny deň v Múzeu oravskej dediny, kde mali deti možnosť vyskúšať si výrobu sviečok, maľovanie na sklo, prácu na hrnčiarskom kruhu, krosnách, zažili atmosféru v dedinskej škole. Cestovanie detí bolo spestrené ich vlastným vystúpením, hrou na flautičkách, spevom, vtipným slovom. Úspešné nájdenie nejedného pokladu sme oslávili 1. júna návštevou Aquarelaxu v Dolnom Kubíne . S výnimočnosťou  nájdených klenotov sa chceme podeliť so známymi i neznámymi, starými i mladými, šťastnými i smutnými 11.6.2010 o 16.00 na hornej chodbe našej školy. Prezentácia fotografií detí, vystúpenie a krst CD sú pripravované pre všetkých. Srdečne Vás pozývame.

Posledná úprava Nedeľa, 13 Jún 2010 11:52
 
Sobota, 24. August 2019

Dnes má meniny
Bartolomej
Zajtra má meniny
Ľudovít

ISIC


***
Ak potrebujete pomoc alebo radu,
k ISIC alebo ITIC
kontaktujte Mgr. Adriánu Laštíkovú
***
Pre objednanie duplikátu v prípade
straty, alebo poškodenia karty kliknite
>TU<

školská kaplnka

Využívam školskú kaplnku?
 

Erasmus 2014-2017

„Rekonštrukcia CSŠ Dolný Kubín spojená so zlepšením energetickej
hospodárnosti budovy a vybavením interiéru“
vlajka EÚ
ROP

vlajka SR

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 80,75 %
z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 14,25 %
zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky
výška poskytnutého príspevku: 954 313,94 EUR
Európsky fond regionálneho rozvoja
„Investícia do vašej budúcnosti“
Začiatok realizácie projektu: 06/2011
Skončenie realizácie projektu: 03/2012
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program
www.ropka.sk

počasie

Počasie Dolný Kubín - Svieti.com

Internetové odkazy

Stránky Spišskej diecézy
Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Spišské Podhradie, zriaďovateľ našej školy
Rímskokatolícky farský úrad sv. Kataríny Alexandrijskej
Kohútov sad 1753/2 026 01 Dolný Kubín
Dolný Kubín
Stránky mesta Dolný Kubín
Diecézny školský úrad Spišská Kapitula
Školský úrad - Biskupstvo Spišské Podhradie. Školský úrad plní úlohy nášho zriaďovateľa

Projekt akad. partnerstva