2. 2. 2024 sme si v našej MŠ zrealizovali vyhodnotenie druhej časti detských svätých omší (DSO) s témou “ Poďme spolu do Betlehema“. Sväté omše sa konali v decembri a januári vo štvrtky v kostole Povýšenia Svätého kríža na Brezovci. Obrázky tento krát rozdávali p. uč. z 3.tr. MŠ. Tretia časť DSO začala 1. 2. 2024 s témou “ Obetoval sa za nás“ , a budú pokračovať do konca marca. Obrázky tentokrát budú rozdávať pani učiteľky z 2. tr. MŠ.
Deti, ktoré sa zúčastňujú sv. omší sú neskôr ocenené podľa toho, koľkokrát sa omší zúčastnili. Neváhajte a pridajte sa aj viacerí ☺️.

Foto: P. Ferančíková

Výsledky volieb do Rady školy
Dobrý deň, informujeme vás o výsledku volieb do Rady školy. Gratulujeme zvoleným kandidátom a tešíme sa na spoluprácu. Mgr. Martin Mydliar predseda rady


