Vyhľadať
Close this search box.

Rozlúčka a poďakovanie 4. A

Dňa 27. 6. 2023 sme mali rozlúčku s prvým stupňom. Zaspomínali sme si na množstvo krásnych chvíľ, ktoré sme spolu prežili. Na vypadnuté zúbky, na ostrihané vlásky, písanie prvých písmen do múky, kreslenie na chodník, maľovanie, na všetky tvorenia, spievanie, hry, odvahu a na radosť, ktorú sme neustále prežívali. Potom sme si prichystali slávnostné pohostenie, zahrali sme si hry a zatancovali just dance. Pani učiteľka si prečítala krásne odkazy od žiakov.
Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí s nami tieto štyri úžasné roky putovali, ktorí nás sprevádzali a sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života – a tými skvelými ľuďmi sú – naši rodičia, súrodenci, starkí a starké, ujovia a tety, bratranci a sesternice, kamaráti, spolužiaci, pán riaditeľ, pani zástupkyne, učitelia a učiteľky, pán kaplán, tety kuchárky, tety upratovačky, teta Evka a všetci ostatní, ktorí akýmkoľvek spôsobom ovplyvnili „náš svet“.
Ich povzbudenia, pomoc, úsmev, pohladenie, ochota, radosť, obeta sú pre nás nosnými piliermi na preklenutie ďalšieho obdobia na 2. stupni.
A tak vďaka vám všetkým môžeme zakričať naše tohoročné heslo triedy:
„Už sme pripravení ísť!“
Ďakujeme!


žiaci 4. A a pani učiteľka

Aktuality

Viedeň

Dňa 28.5. 2024 sme podnikli výlet do zahraničia. S triedami 9.A, 9.B a sexta sme navštívili Viedeň. Naša cesta Viedňou začala pri zámku Schönbrunn (sídlo

Čítať viac »
Podporte nás 2%

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky
Otvárame aj v šk. roku 2024/25
Deň otvorených dverí bude
(piatok) 26.1.2024
alebo
(pondelok) 29. 1. 2024
o 10:00 v priestoroch školy

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci:

Národný projekt POP III