Prázdninové všeličo 9. deň

(14. 7. 2022)
Pomaly sa blížime do cieľa nášho 10 dňového putovania rôznymi pestrými aktivitami. Horúce počasie nás neodradilo ani dnes, aby sme spolu vytvorili jeden tím v prírode pri hoteli Belez, kde nás privítal veľmi milý a ústretový personál i vedúci objektu p. Janíček.
Deti mali možnosť na vlastnej koži zažiť, aké je ťažké sedieť pri ohni a opekať špekáčiky. O to väčšiu radosť mali, keď si ich zjedli. Turnaj v prehadzovanej vytvoril medzi tímami súťaživú náladu. Navzájom ich spojil, vznikli nové kamarátske vzťahy, vyčaril úsmev na tvárach detí, ale aj povzbudzujúcich. Pestrý areál nám ponúkol veľa možností pri rôznych hrách. Výbornou organizáciou celej vydarenej akcie p. uč. Lenkou sme sadli do autobusu a radostní sme prišli do školy.
Touto cestou by sme chceli poďakovať p. vedúcemu T. Janíčkovi za poskytnutie priestoru, veľmi ústretovej a milej p. čašníčke Sárenej za spríjemnenie času, ktorý sme mohli stráviť.


Napísali a odfotili: p. uč. Mgr. M. Machajová, Mgr. L. Suroviaková a K. Smith- Škvarková

Aktuality

Deň otvorených dverí

23. 3. 2023 sme privítali predškolákov skoro zo všetkých MŠ v našom meste.  Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšie stretnutie možno už na

Čítať viac »

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky

Zápis do ZŠ

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci: