Vyhľadať
Close this search box.

Prázdninové všeličo 9. deň

(14. 7. 2022)
Pomaly sa blížime do cieľa nášho 10 dňového putovania rôznymi pestrými aktivitami. Horúce počasie nás neodradilo ani dnes, aby sme spolu vytvorili jeden tím v prírode pri hoteli Belez, kde nás privítal veľmi milý a ústretový personál i vedúci objektu p. Janíček.
Deti mali možnosť na vlastnej koži zažiť, aké je ťažké sedieť pri ohni a opekať špekáčiky. O to väčšiu radosť mali, keď si ich zjedli. Turnaj v prehadzovanej vytvoril medzi tímami súťaživú náladu. Navzájom ich spojil, vznikli nové kamarátske vzťahy, vyčaril úsmev na tvárach detí, ale aj povzbudzujúcich. Pestrý areál nám ponúkol veľa možností pri rôznych hrách. Výbornou organizáciou celej vydarenej akcie p. uč. Lenkou sme sadli do autobusu a radostní sme prišli do školy.
Touto cestou by sme chceli poďakovať p. vedúcemu T. Janíčkovi za poskytnutie priestoru, veľmi ústretovej a milej p. čašníčke Sárenej za spríjemnenie času, ktorý sme mohli stráviť.


Napísali a odfotili: p. uč. Mgr. M. Machajová, Mgr. L. Suroviaková a K. Smith- Škvarková

Aktuality

TESTOVANIE 9

Riadny termín: 20.3.2024 (streda) Náhradný termín: apríl 2024, pre žiakov, ktorí sa z objektívnych dôvodov nemohli zúčastniť riadneho termínu, Účasť na testovaní Podľa § 154 ods. 5

Čítať viac »
Podporte nás 2%

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky
Otvárame aj v šk. roku 2024/25
Deň otvorených dverí bude
(piatok) 26.1.2024
alebo
(pondelok) 29. 1. 2024
o 10:00 v priestoroch školy

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci:

Národný projekt POP III