Kráčajú predškoláci mestom

Krásne slnečné dni nám pripomínajú, že sa blíži leto a s nimi aj prázdniny. V našej škôlke však chceme ešte pred prázdninami prežiť spoločný čas naplno. Azda najviac si chcú tieto chvíle užiť naši predškoláci, pre ktorých je tento rok v škôlke posledným a od septembra zasadnú do prváckych lavíc.
A tak sme sa teda vo štvrtok 22. 6. 2022 krásne vyobliekali do krojov a vybrali so svojimi pani učiteľkami do dolnokubínskych ulíc, aby sme ukázali svoje krásne predškolácke tablo. Cestou sme si spievali ľudové pesničky a pútali sme pozornosť všetkých okoloidúcich, ktorí si nás s nadšením obzerali, fotili a tlieskali nám za naše spevácke výkony. Počas celej vychádzky sme mali so sebou aj povestný klobúk, do ktorého nám mohli ľudia prispieť „na zmrzlinu“. Košík sa nám našťastie naplnil, a tak sme si svoju sladkú odmenu mohli v tento letný deň vychutnať plnými dúškami.
Nakoniec sme navštívili pána riaditeľa a pani zástupkyne, aby sa už teraz na nás – budúcich prvákov tešili a videli, akí sme šikovní.
Celá táto akcia bola pre nás veľmi príjemná a všetkým nám priniesla veľa pekných okamihov, úsmevov a zábavy a určite budeme na ňu veľmi dlho spomínať.

video -1

video-2

Pani učiteľky: Bc. Anna Orolimová a Zuzana Lešková
Foto a video: Mgr. Kristína Protušová

Aktuality

Deň otvorených dverí

23. 3. 2023 sme privítali predškolákov skoro zo všetkých MŠ v našom meste.  Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšie stretnutie možno už na

Čítať viac »

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky

Zápis do ZŠ

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci: