Vyhľadať
Close this search box.

Kráčajú predškoláci mestom

Krásne slnečné dni nám pripomínajú, že sa blíži leto a s nimi aj prázdniny. V našej škôlke však chceme ešte pred prázdninami prežiť spoločný čas naplno. Azda najviac si chcú tieto chvíle užiť naši predškoláci, pre ktorých je tento rok v škôlke posledným a od septembra zasadnú do prváckych lavíc.
A tak sme sa teda vo štvrtok 22. 6. 2022 krásne vyobliekali do krojov a vybrali so svojimi pani učiteľkami do dolnokubínskych ulíc, aby sme ukázali svoje krásne predškolácke tablo. Cestou sme si spievali ľudové pesničky a pútali sme pozornosť všetkých okoloidúcich, ktorí si nás s nadšením obzerali, fotili a tlieskali nám za naše spevácke výkony. Počas celej vychádzky sme mali so sebou aj povestný klobúk, do ktorého nám mohli ľudia prispieť „na zmrzlinu“. Košík sa nám našťastie naplnil, a tak sme si svoju sladkú odmenu mohli v tento letný deň vychutnať plnými dúškami.
Nakoniec sme navštívili pána riaditeľa a pani zástupkyne, aby sa už teraz na nás – budúcich prvákov tešili a videli, akí sme šikovní.
Celá táto akcia bola pre nás veľmi príjemná a všetkým nám priniesla veľa pekných okamihov, úsmevov a zábavy a určite budeme na ňu veľmi dlho spomínať.

video -1

video-2

Pani učiteľky: Bc. Anna Orolimová a Zuzana Lešková
Foto a video: Mgr. Kristína Protušová

Aktuality

Viedeň

Dňa 28.5. 2024 sme podnikli výlet do zahraničia. S triedami 9.A, 9.B a sexta sme navštívili Viedeň. Naša cesta Viedňou začala pri zámku Schönbrunn (sídlo

Čítať viac »
Podporte nás 2%

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky
Otvárame aj v šk. roku 2024/25
Deň otvorených dverí bude
(piatok) 26.1.2024
alebo
(pondelok) 29. 1. 2024
o 10:00 v priestoroch školy

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci:

Národný projekt POP III