Vyhľadať
Close this search box.

O POHÁR CIRKEVNEJ SPOJENEJ ŠKOLY

Cirkevná spojená škola v spolupráci s Mestom Dolný Kubín 7. júna 2023 na umelom futbalovom ihrisku usporiadala už 7. ročník futbalového turnaja žiakov 1. stupňa O POHÁR CIRKEVNEJ SPOJENEJ ŠKOLY V DOLNOM KUBÍNE. Po predchádzajúcich ročníkoch, tento rok sme sa rozrástli, a privítali sme 8 škôl zo 4 rôznych okresov. V silnej konkurencii naši žiaci pod vedením p. Romana Blahúta vybojovali 1. miesto. Našu školu  reprezentovali: Juraj Blahút (brankár) Vendelín Čučka, Jerguš Matúška, Martin Mračko, Filip Moravec, Lukáš Moravec, Marek Fedor, Jakub Gebura, Jakub Hajdúch.

  1. Skupina

ZŠ Štefana Šmálika Tvrdošín, ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená,

ZŠ Martina Kukučína Dolný Kubín

Tvrdošín Trstená 1:0
Tvrdošín M. Kukučína 1:1
Trstená M. Kukučína 2:5

Poradie

1. M. Kukučína 2 1 1 0 6:3 4
2. Tvrdošín 2 1 1 0 2:1 4
3. Trstená 2 0 1 1 2:6 1

 

  1. Skupina

ZŠ Janka Matúšku Dolný Kubín, ZŠ Pucov, ZŠ sv. Vincenta Ružomberok

J. Matúšku Pucov 3:0
J. Matúšku Ružomberok 2:4
Pucov Ružomberok 0:7

 

Poradie

1. Ružomberok 2 2 0 0 11:2 6
2. J. Matúšku 2 1 0 1 5:4 3
3. Pucov 2 0 0 2 0:10 0

 

  1. Skupina

CZŠ s MŠ sv. Matúša Švošov, CZŠ sv. Gorazda Námestovo, CSŠ Dolný Kubín

Švošov Námestovo 0:5
Švošov CSŠ 0:5
Námestovo CSŠ 1:2

Poradie

1. CSŠ 2 2 0 0 7:1 6
2. Námestovo 2 1 0 1 6:2 3
3. Švošov 2 0 0 2 0:10 0

O 7. – 9. miesto

ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená, ZŠ Pucov, CZŠ s MŠ sv. Matúša Švošov

Trstená Pucov 8:0
Trstená Švošov 10:0
Pucov Švošov 1:2

Poradie

7. Trstená 2 2 0 0 18:0 6
8. Švošov 2 1 0 1 2:11 3
9. Pucov 2 0 0 2 1:10 0

O 4. – 6. miesto

ZŠ Štefana Šmálika Tvrdošín, ZŠ Janka Matúšku Dolný Kubín

CZŠ sv. Gorazda Námestovo

Tvrdošín J. Matúšku 5:1
Tvrdošín Námestovo 0:3
J. Matúšku Námestovo 0:1

Poradie

4. Námestovo 2 2 0 0 4:0 6
5. Tvrdošín 2 1 0 1 5:4 3
6. J. Matúšku 2 0 0 2 1:6 0

O 1. – 3. miesto

ZŠ Martina Kukučína Dolný Kubín, ZŠ sv. Vincenta Ružomberok, CSŠ Dolný Kubín

Ružomberok M. Kukučína 2:6
Ružomberok CSŠ 1:4
M. Kukučína CSŠ 1:3

Poradie

1. CSŠ 2 2 0 0 7:2 6
2. M. Kukučína 2 1 0 1 7:5 3
3. Ružomberok 2 0 0 2 3:10 0

Celkové poradie:

  1. Cirkevná spojená škola Dolný Kubín
  2. ZŠ Martina Kukučína Dolný Kubín
  3. ZŠ sv. Vincenta Ružomberok
  4. CZŠ sv. Gorazda Námestovo
  5. ZŠ Štefana Šmálika Tvrdošín
  6. ZŠ Janka Matúšku Dolný Kubín
  7. ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená
  8. CZŠ s MŠ sv. Matúša Švošov
  9. ZŠ Pucov

Mgr. Tibor Koval, koordinátor  turnaja

Aktuality

Podporte nás 2%

Nový 4-ročný odbor na Orave

Cirkevné gymnázium v Dolnom Kubíne
s rozšíreným vyučovaním informatiky
Otvárame aj v šk. roku 2024/25
Deň otvorených dverí bude
(piatok) 26.1.2024
alebo
(pondelok) 29. 1. 2024
o 10:00 v priestoroch školy

Potrebuješ pomoc?

Máš problém?
Si bez nálady a nevieš čo s tým?
Niekto ti ubližuje telesne, slovne,či na sociálnej sieti?
Nemáš sa komu zdôveriť?

Využi anonymné linky pomoci:

Národný projekt POP III