História školy Tlačiť
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 
Sobota, 27 Február 2010 18:55

História školy


1992
- Otvorenie základnej školy.Vyučovanie začalo
1.2.1992. Vyučovalo sa v 14 triedach a 7. ročníkoch. Súčasťou školy bol aj ŠKD a zariadenie školského stravovania.

Riaditeľom sa stáva Mgr. Gustáv Turčina. Zástupcom RŠ Marta Podobová.

2002
- Súčasťou školy sa stáva ŠSZČ- školské stredisko záujmovej činnosti, ktoré  ponúka širokú možnosť mimoškolskej činnosti. Tiež vzniklo školské športové stredisko zamerané na bežecké lyžovanie a biatlon. Pedagogickým zástupcom RŠ sa stáva Ing. Michal Švento. Vedúcou ŠSZČ sa stáva Marta Podobová.

2006
- Od 1.9.2006 je súčasťou školy materská škola. V materskej škole sa vyučuje v 2. oddeleniach. Vyučujú tri učiteľky. MŠ slávnostne 4.9.2006 vysvätil pomocný spišský biskup Štefan Sečka.v Zástupcom RŠ pre mimoškolskú činnosť a MŠ sa stáva Ing. Eva Behulová

2007
- Od 1.9.2007 sa súčasťou školy stalo osemročné Cirkevné gymnázium Andreja Radlinského.

2010

- Od 1.1.2010 sme sa stali Cirkevnou spojenou školou so zložkami: ZŠ a MŠ Andreja Radlinského a Cirkevné gymnázium Andreja Radlinského
- Od 1.2.2010 sa riaditeľom školy stáva Mgr. Ľudovít Mačor

Posledná úprava Utorok, 06 Apríl 2010 01:06