Hlavné menu

Staň sa našim žiakom!

Vianočná Besiedka v MŠ 2017

knižnica

otvaracie hodiny

ŠŠ TV - jún 2016

Klub Meteor

 

Dotazník pre rodičov

Dotazník pre rodičov
 

dotazník pre žiakov

Dotazník pre žiakov
 

partneri

SmartBooks škola na nete

Erasmus+Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Novinky

Od 17.9. 2012 máme v škole "bufet" :-)

Otvorený  počas školského vyučovania od 6:45 - 13.30

Na Radlinského radi súťažíme PDF Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 
Utorok, 09 November 2010 12:01

Najprv k matematike: Počas svojho učiteľského života riešia učitelia matematiky veľakrát dve otázky: Ako zlepšiť úspešnosť svojich žiakov a ako zlepšiť ich vzťah k matematike. Určite nie je ľahké tieto otázky vyriešiť. Ešteže je tu súťaž MAKS s krásnymi, hravými a vtipnými úlohami. Súťaž sa u žiakov teší veľkej obľube, začali v nej dosahovať pekné výsledky a nadchli sa pre matematiku. Zistili totiž, že s ňou môže byť aj zábava. Je pre nás učiteľov matematiky na našej Cirkevnej spojenej škole veľmi povzbudivé, že sa v tomto školskom roku do súťaže zapojilo 105 žiakov.
Súťaž sa skladá z 5 súťažných kôl a na výsledky 1. kola už žiaci netrpezlivo čakajú. Koordinátormi súťaže sú Mgr. Karol Holubčík a Mgr. Anna Šochová. Záujemcovia o súťaž sa viac dozvedia na www.maks.sk.
Niekto môže ale namietať: "Nie všetci však vedia dobre matematiku. Čo s nimi, oni nemôžu zažiť úspech? " Aj na týchto žiakov opäť myslíme. Je tu pre nich súťaž EXPERT, ktorá ponúka viacero oblastí, v ktorých môžu byť žiaci úspešní. Žiadna iná súťaž totiž nezahŕňa zároveň angličtinu, dejiny, informatiku, biológiu, zemepis, fyziku, chémiu a rôzne druhy umenia. Súťaž EXPERT je jednokolová a trvá 60 minút. Jej princíp spočíva vo vypracovaní testu z 2 súťažných tém, ktoré si každý súťažiaci zvolí spomedzi týchto ponúknutých tém: Anglický jazyk, Dejiny, Bity a Bajty, Svet umenia, Tajomstvá prírody. Súťažiaci si dve témy zvolí až po zhliadnutí súťažných otázok vo všetkých témach. Do súťaže sa tento školský rok prihlásilo 39 žiakov. 9. decembra žiaci ukážu svoj všeobecný rozhľad. Minulý školský rok sme mali 9 žiakov ocenených titulom EXPERT a jedného TOPEXPERTA. Bol ním Andrej Štyrák z terajšej 3.G (osemročné gymnázium), ktorý bol úspešný v oboch vybraných témach : Anglický jazyk a Bity a Bajty. Koordinátormi súťaže sú Mgr. Anna Šochová a Mgr. Karol Holubčík. Viac sa o súťaži dozvieme na stránke www.sutazexpert.sk.
Ďakujem všetkým zapojeným žiakom našej školy za jej reprezentáciu.

 

2020

ISIC


***
Ak potrebujete pomoc alebo radu,
k ISIC alebo ITIC
kontaktujte Mgr. Adriánu Laštíkovú
***
Pre objednanie duplikátu v prípade
straty, alebo poškodenia karty kliknite
>TU<

Utorok, 21. Január 2020

Dnes má meniny
Vincent
Zajtra má meniny
Zora

Erasmus 2014-2017

školská kaplnka

Využívam školskú kaplnku?
 
„Rekonštrukcia CSŠ Dolný Kubín spojená so zlepšením energetickej
hospodárnosti budovy a vybavením interiéru“
vlajka EÚ
ROP

vlajka SR

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 80,75 %
z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 14,25 %
zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky
výška poskytnutého príspevku: 954 313,94 EUR
Európsky fond regionálneho rozvoja
„Investícia do vašej budúcnosti“
Začiatok realizácie projektu: 06/2011
Skončenie realizácie projektu: 03/2012
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program
www.ropka.sk

Internetové odkazy

Rímskokatolícky farský úrad sv. Kataríny Alexandrijskej
Kohútov sad 1753/2 026 01 Dolný Kubín
Stránky Spišskej diecézy
Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Spišské Podhradie, zriaďovateľ našej školy
Dolný Kubín
Stránky mesta Dolný Kubín
Diecézny školský úrad Spišská Kapitula
Školský úrad - Biskupstvo Spišské Podhradie. Školský úrad plní úlohy nášho zriaďovateľa

Projekt akad. partnerstva