Hlavné menu

Staň sa našim žiakom!

Vianočná Besiedka v MŠ 2017

knižnica

otvaracie hodiny

ŠŠ TV - jún 2016

Klub Meteor

 

Dotazník pre rodičov

Dotazník pre rodičov
 

dotazník pre žiakov

Dotazník pre žiakov
 

partneri

SmartBooks škola na nete

Erasmus+Stužková PDF Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Nina Knipiglová , oktáva.   
Sobota, 29 December 2018 09:13

Deň 17. november 2018 sa stal, pre nás , žiakov oktávy, nezabudnuteľný. Prijali sme zelené stužky , čím sa oficiálne otvorila brána do našej dospelosti. Prípravy na tento deň nás stáli plno úsilia a hlavne trpezlivosti. každý jeden z nás prispel svojou troškou do tvorby programu , ktorý nám dal poriadne zabrať. Trvalo to niekoľko týždňov a posledné detaily sme doladili len pár minút pred začiatkom slávnosti, keď už sme stáli nastúpení a pripravení zahájiť našu stužkovú úvodným tancom žiakov. Ten sme zvládni bez najmenších chýb, a tak sme sa celí nadšení vybrali vyzvať do tanca aj našich rodičov a učiteľov.

  • autor: fotograf oktávy

No ako sa hovorí, po smiechu prichádza plač. Po radostných tancom nasledovala chvíľa na príhovory, žiakov ,riaditeľa, našich triednych p. učiteliek a rodičov. Vypočuli sme si

niekoľko dojemných slov , ktoré zanechali nejedno očko vlhké od sĺz dojatia. No najsilnejší moment, pre nás žiakov, nastal, keď nám naši drahí učitelia zaspievali pieseň, ktorú nám zložili. Bolo to pre nás najkrajšie prekvapenie, aké nám mohli prichystať a my sme z vďaky nedokázali stáť na mieste a rozbehli sa za nimi pre objatia. Ďalej už nasledovala najdôležitejšia časť , a to odovzdávanie stužiek, ktoré nám boli s hrdosťou pripnuté na hruď. Zaspievali sme si študentskú hymnu- Gaudeamus  Igitur a prípitkom zakončili oficiálnu časť programu. Po prípitku sa na stoly začalo nosiť jedlo, na ktoré sme sa už všetci tešili . Zasýtili sme naše prázdne a nervózne žalúdky a utekali sme sa pripravovať na program. Ten odštartoval našim introm a pokračoval rôznymi scénkami a videami, ktoré sme si pre hostí prichystali. Celý priebeh dopadol nad naše očakávanie. Každý sa zabával, no čo je najdôležitejšie, aj my sami sme si to užívali bez zbytočných stresov. Ďalej nás čakala už iba voľná zábava, počas ktorej sa zabával každý až do rána. Všetci odchádzali domov vytancovaní a dobre naladení. Taktiež  nemôžeme zabudnúť na polnočný súd , na ktorom sme predložili p. riaditeľovi , našej p. uč. Triednej a krstnému ocovi 19 podmienok ,ktoré ,ako maturanti, vyžadujeme. Čakali sme v napätí , či nám podmienky schvália ,až sme sa nakoniec dočkali a získali sme všetky tri podpisy.

 

foto: Jakub Krška

Posledná úprava Sobota, 29 December 2018 20:43
 
Nedeľa, 21. Júl 2019

Dnes má meniny
Daniel
Zajtra má meniny
Magdaléna

ISIC


***
Ak potrebujete pomoc alebo radu,
k ISIC alebo ITIC
kontaktujte Mgr. Adriánu Laštíkovú
***
Pre objednanie duplikátu v prípade
straty, alebo poškodenia karty kliknite
>TU<

školská kaplnka

Využívam školskú kaplnku?
 

Erasmus 2014-2017

„Rekonštrukcia CSŠ Dolný Kubín spojená so zlepšením energetickej
hospodárnosti budovy a vybavením interiéru“
vlajka EÚ
ROP

vlajka SR

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 80,75 %
z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 14,25 %
zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky
výška poskytnutého príspevku: 954 313,94 EUR
Európsky fond regionálneho rozvoja
„Investícia do vašej budúcnosti“
Začiatok realizácie projektu: 06/2011
Skončenie realizácie projektu: 03/2012
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program
www.ropka.sk

Internetové odkazy

Rímskokatolícky farský úrad sv. Kataríny Alexandrijskej
Kohútov sad 1753/2 026 01 Dolný Kubín
Dolný Kubín
Stránky mesta Dolný Kubín
Stránky Spišskej diecézy
Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Spišské Podhradie, zriaďovateľ našej školy
Diecézny školský úrad Spišská Kapitula
Školský úrad - Biskupstvo Spišské Podhradie. Školský úrad plní úlohy nášho zriaďovateľa

Projekt akad. partnerstva